Kujuta ette, et saaksid ühe hinna eest juurdepääsu paljudele väärtuslikele köögikujundamise kursustele

See ongi just see mida siit leiad!

Liitumise valikud

Liitu juba täna ja saa juurdepääs kõigile neile väärtuslikele kursustele kohe

SAAME TUTTAVAKS

Mina olen Hiie Härm, köögikujundaja

Köökide kujundamine on olnud minu suurim kirg alates ajast, kui oma elu esimesse korterisse uue köögi disainisin. Köögi kujundamine on kooslust matemaatikast ning kunstist, mõlemad minu lemmik-õppeained koolis. Kuna Eestis otseselt köögidisaini ei õpetata, siis baasteadmised omandasin Londoni Ülikoolis ning Ameerikast tellitud õpikutest. Praktiline tarkus tuli köögisalongis töötades. Kuulun ka Rahvusvahelisse Köögidisainerite Liitu, kuna see pakub pidevalt enesearengu võimalusi. Jätkuvalt lööb mul silm särama, kui saan teha klientidele ilusaid ja praktilisi kööke. Täna olen ma Eesti esimeste köögidisaini veebiakadeemia looja, köögikujundajate koolitaja, meedias tsiteeritud köögidisaini ekspert, jätkuvalt ka praktiseeriv köögikujundaja. Inspireerin ja julgustan inimesi ise oma kööke kujundama. Kas Sina tahaksid olla ka ise oma köögi disainer?

Mida kliendid räägivad

“Ma olen siiralt võlutud. Sinu videod koondavad kõik vajalikud nüansid (ja rohkemgi veel) nii loogiliselt, hästi ja arusaadavalt ühte kokku. See on tõeline kingitus kõigile!”

Piret Uuli

“Ma tõesti naudin täiega Hiie kursust. Selles on nii hästi kõik ettevalmistatud, et lihtsalt võta aeg ja sukeldu teadmiste ammutamisse. Ma olen väga rahul, et sellele kursusele tulin!”

Kätlin Kukk

“Kell on varsti 02 aga ma pidin kõik Teie Köögikujunduse ABC videod ära vaatama. Nii lihtsasti ja toredasti räägitud, et mul kohe kadus see hirm, et ma ei saa ise selle köögi kujundamisega hakkama. Suur suur aitäh!”

Eg Ne

“Vaatasin Sinu videod läbi ja sain palju praktilisi nõuandeid, uusi teadmisi, tähelepanekuid ning ideid. Nii äge!!!! Kel kunagi pole sel alal kokkupuudet olnud ja nüüd seda soovib, siis julgelt soovitan oma ala parimat - Hiie õpetusi vaadata ja nõu küsida. ”

Sirje Press

“Mulle meeldis, et on lühikesed videod etappide kaupa. Hästi positiivses võtmes on loeng ja tekitab suurt huvi neid teadmisi saada. Aitäh!”

Ester Taur

“Lisaks köögitarkustele ka suurepäraselt ülesehitatud kursuste süsteem Thinkific keskkonnas. ”

Kristel Vihman

“Oi, kuidas ma armastan seda, kui lihtsalt ja mittespetsialistile arusaadavalt Sa asjadest räägid.”

Maria Kristina Mõõk

Sul tekkis veel küsimusi?

POLE PROBLEEMI, MUL ON VASTUSED JUBA OLEMAS :)

 • Kas ma saan kohe kursusi vaatama hakata?

  Jah, absoluutselt. Kohe peale ostuprotsessi (mis on imelihtne), saabub Sinu e-mailile kiri lingiga. Sellega saad koolitusportaali sisse logida ja kohe vaatamisega alustada.

 • Kui kaua aega mul on nende kursuste vaatamiseks?

  Sõltuvalt Sinu ostetud paketist: 1 päev või 1 kuu või 1 aasta.

 • Kas kuumakse uueneb automaatselt?

  Jah, kuumaks on automaatselt uuenev. Saad 1 nädal varem oma e-mailile kirja, et kas soovid oma aega pikendada või soovid loobuda.

 • Kuidas käib kuumaksust loobumine?

  Logid sisse kursuse keskkonda ja oma profiili juurest leiad koha, kus saad oma tellimuse lõpetada.

 • Kas ma saan ka lihtsalt ülekandega pangaarvele maksta?

  Jah, ikka saad. Saaja: UNIVERSAALNE DISAIN OÜ EE807700771002117204 Selgituseks kirjuta selle kursuse nimi ja saada mulle kindlasti kiri, et ma avaksin sulle ligipääsu.

 • Mul on siiski küsimusi, millele ma ei saanud vastust. Kuidas ma saan ühendust?

  Sul on veel küsimusi? Pole probleemi :) Saad minuga ühendust e-maili teel [email protected] ja ma vastan rõõmuga kõikidele küsimustele.