Mida oodata sellelt kursuselt

 • Video

  16-minutilises videos räägin, milliste kriteeriumite järgi peaks valamu valima.

 • E-raamat

  14-leheküljelises e-raamatus selgitan, milliseid valamuid on olemas ning räägin ka valamute materjalidest.

 • Kontroll

  Saad läbi kolme tehnilise küsimuse iseennast kontrollida, mida antud kursusel kuulsid ja õppisid.

Kursuse sisu

  1. Millele tähelepanu pöörata, kui valamut valida

  1. E-raamat "Köögivalamute välimääraja"

  1. Õpitulemuste kinnistamine

  1. Palju õnne! Kingin Sulle lisaks 1 video nurgakappide kursuselt!

  2. Veel Sinu köögi heaks!

Mini-kursus

 • €19,00
 • 1 video
 • E-raamat

SAAME TUTTAVAKS

Mina olen Hiie Härm, köögikujundaja

Köökide kujundamine on olnud minu suurim kirg alates ajast, kui oma elu esimesse korterisse uue köögi disainisin. Köögi kujundamine on kooslust matemaatikast ning kunstist, mõlemad minu lemmik-õppeained koolis. Kuna Eestis otseselt köögidisaini ei õpetata, siis baasteadmised omandasin Londoni Ülikoolis ning Ameerikast tellitud õpikutest. Praktiline tarkus tuli köögisalongis töötades. Kuulun ka Rahvusvahelisse Köögidisainerite Liitu, kuna see pakub pidevalt enesearengu võimalusi. Jätkuvalt lööb mul silm särama, kui saan teha klientidele ilusaid ja praktilisi kööke. Täna olen ma Eesti esimeste köögidisaini e-kursuste autor, köögikujundajate koolitaja, meedias tsiteeritud köögidisaini ekspert, jätkuvalt ka praktiseeriv köögikujundaja. Inspireerin ja julgustan inimesi ise oma kööke kujundama. Kas Sina oled järgmine julge „ise oma köögi disainer“?

Mida kliendid räägivad

“Hiie on väga andekas ja professionaalne köögikujundaja, kes arvestab kliendi soovide ja maja interjööriga. Ta pakub välja ja seletab erinevate materjalide plusse ja miinuseid ning aitab luua hubase ja funktsionaalse köögi.”

Enelin Kiisla

“Minu uue köögi kujundamise protsess oli lihtne ja lõbus. Ma armastan selle iga detaili. Hiie on köökide kuninganna. Ta mõtleb läbi kõik üksikasjad ja aitab teid kõigi sammude juures. Kui soovite oma unistuste kööki saada, võtke ühendust Hiiega ja te ei kahetse seda. ”

Marika Miblibajeva

“Hiie kujundas mulle uue köögi ja olen väga rahul nii koostöö protsessi kui tulemuse üle. Ta sai aru minu maitse-eelistustest kujunduse osas ja köök tuli välja just selline, nagu ma ette kujutasin, kui mitte parem. ”

Evelin Ojamets

“Unista aga julgelt, küll Hiie oskab su kujutlused ja unistused paberil pildiks kujundada ning ole valmis selleks, et ta lisab sinna omajagu lahendusi, mida Sa ei osanud unistadagi. Lausa jahmatav oli see, kui täpselt sai Hiie pihta sellele visioonile, mis mu unistustes oli. ”

Mai Uus

“On näha, et inimene on oma ala professionaal ja teeb oma tööd hingega. Kõik detailid said läbi mõeldud. Väga meeldiv suhtlus ning kordagi ei tundnud, et mu mõtteid halvustatakse. ”

Annika Kärner

Ole julge, alusta juba täna!

Oma unistuste köögi kujundamiseks vajad sa veel teadmisi

 • €29,00

  €29,00STEP-BY-STEP ÕPETUS KÖÖGI MÕÕTMISEKS

  Osta kohe
 • €45,00

  €45,00NURGAKAPI PLANEERIMINE

  Osta kohe
 • €54,00

  €54,0030+ CARGOSÜSTEEMI KÖÖGITOIMETUSTE LIHTSUSTAMISEKS

  Osta kohe

Sul tekkis veel küsimusi?

POLE PROBLEEMI, MUL ON VASTUSED JUBA OLEMAS :)

 • Kas ma saan kohe kursust vaatama hakata?

  Jah, absoluutselt. Kohe peale ostuprotsessi (mis on imelihtne), saabub Sinu e-mailile kiri lingiga. Sellega saad koolitusportaali sisse logida ja kohe kursusega alustada.

 • Kui kaua aega mul on seda kursust vaadata?

  Kursus on avatud Sulle täpselt 1 aasta ostmise hetkest alates.

 • Kas ma saan ka arve firmale?

  Jah, muidugi. Kirjuta mulle [email protected] ja ütle, mis firmale Sa arvet soovid.

 • Mul on siiski küsimusi, millele ma ei saanud vastust. Kuidas ma saan ühendust?

  Sul on veel küsimusi? Pole probleemi :) Saad minuga ühendust e-maili teel Hii[email protected] ja ma vastan rõõmuga kõikidele küsimustele.